c.Яблуниця, урочище Діл, 280 Д     +38 (098) 111 20 20

Відпочинок в Карпатах взимку

7 Гру

Відпочинок в Карпатах взимку

Карпати є ідеальним місцем для відпочинку всією сім’єю. Взимку засніжені вершини гірськолижного курорту Буковель чекає тих, хто любить активний відпочинок. Походи на свіжому повітрі, прогулянки на конях дозволять себе закарбувати на тлі мальовничих пейзажів місцевості, неповторного колориту гуцульського побуту, а також в національних вбраннях. А повернути втрачені під час подорожі сили допоможе цілюща і оздоровчий карпатська сауна. Вона подарує справжнє задоволення, створить прекрасний настрій очистить і підтримає тіло, а також посилить імунітет. Щоб відчути цю хвилю емоцій та гарного настрою потрібно завчасно подумати про проживання в номері готелю або котеджу і забронювати його.

Любите відпочивати в тісному сімейному колі або з веселою компанією, не має значення, адже так чи інакше знявши номер в затишному котеджі або готелі ви і ваші близькі отримають повноцінне харчування та здоровий сон. Що є дуже важливою складовою гарного відпочинку в Карпатах. Кожен з нас мріє насолодитися ранковою чашкою кави спостерігаючи мальовничий пейзаж за вікном. Саме для цього комфортні будиночки відпочинку побудовані тільки з екологічних матеріалів, запашний аромат деревини супроводжувати вас весь відпочинок збагачуючи повітря киснем.
Варто згадати про цілющі властивості лазні. Це не тільки емоції, які не передати словами, а дійсно лікувальний ефект і очищення від пропарювання віниками з липи, хвої, ялиці дуба та ін.

'